بازار کره پسته
خانه / کره پسته کرمان / کره پسته فله کرمان با ارزان ترین قیمت

کره پسته فله کرمان با ارزان ترین قیمت

کره پسته فله محصولی کاملا طبیعی است که با حفظ خواص مغز پسته در استان کرمان تولید می شود. از آن جایی که شهر کرمان و رفسنجان مراکز پایه تولید پسته در ایران هستند، می توان کره پسته فله را با ارزان ترین قیمت و بالا ترین کیفیت خریداری کرد.

همان طور که می دانید استان کرمان در صدر تولید کننده بهترین انواع پسته که شامل اکبری، احمد آقایی، فندقی و کله قوچی می شوند قرار دارد. این محصول تولیدی در سال های گذشته با ذوق و هنر برخی تولید کنندگان به کارخانه های کره پسته راه پیدا کرد. در این راستا کره پسته فله اولین کره ای بود که به صورت کیلویی و در بسته های پلاستیکی بزرگ عرضه شد.

کره پسته کرمان

موارد مصرف کره پسته فله

  • صبحانه و عصرانه
  • انواع شیرینی
  • در قنادی ها
  • بستنی
  • آبمیوه
  • شیر پسته

کره پسته فله

کره پسته فله با قیمت مناسب

استان های بسیاری هستند که امروزه به گروه تولید کنندگان پسته و در نتیجه کره پسته پیوسته اند. در این بین استان کرمان آغازگر رشد گیاه پسته در شهرستان های مختلف بوده و این در حالیست که تولید کره پسته نیز در این استان شروع شد. قطعا قیمت پسته با توجه به حجم عظیم پسته در این استان به نسبت سایر شهرها پایین تر بوده و همین سبب شده که قیمت کره پسته بسیار مناسب تر و به صرفه تر باشد. تمامی مصرف کنندگان این محصول چنانچه از کره پسته به عنوان ماده اولیه در محصولات بالا استفاده می کنند، می توانند به این سایت مراجعه کنند.

شرکت صادرات پسته
مشاور فروش: خانم حمیدی
مشاور مشتریان: 09136652170

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید کره پسته

راه اندازی کارخانه تولید کره پسته در استان کرمان

اولین کره پسته در ایران با راه اندازی کارخانه تولید کره پسته در استان کرمان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید